Корзина
97 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380504310691
+380504310691
+380984330691
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Щирецкая, 36, ТВК"Пивденный" ТЦ КАРПАТЫ 1 этаж
«Gaiti» — производитель мягкой мебели. Купить и заказ мягкую мебель во Львове

Найкращі дивани у Львові

М’які меблі завжди асоціюються з затишною оселею.

Звичайно ж, нині багато магазинів пропонують найрізноманітніші дивани, котрі відрізняються не лише дизайном, а й матеріалом. Дуже часто вибір також ускладнюється великою кількістю моделей меблів, з поміж яких важко обрати найкращу.

Дивани у Львові, як обрати найкращий?

Для того щоб зробити правильний вибір варто звернути увагу на кілька аспектів, а саме:

  1. Призначення — для відпочинку, сну чи офісу. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу дивану для сну, слід звернути увагу на систему його розкладання, а також розмір;
  2. Відповідність інтер‘єру, оскільки меблі мають пасувати до загального оформлення приміщення;
  3. Матеріал;

диван ДоміноЯкщо вам потрібен диван для відпочинку, слід звернути увагу на його сидіння. Бажано щоб воно було суцільним, оскільки подушки будуть заважати його розкладанню. Крім того, подушки доволі важко чистити, та в них накопичується більше бруду. Для прикладу, ви можете звернути увагу на модель «Доміно», цей диван має суцільне сидіння. До того ж, його перевагою є спеціальне відділення для зберігання речей.

Схожі характеристики має диван «Раффаелло», але серед його переваг необхідно виділити:

  • Підвищення міцності каркасу завдяки брускам з деревадиван Раффаелло
  • Німецькі пружинні блоки
  • Польський паралон підвищеної густини

Слід відзначити, що якісний диван розрахований на 6 – 7 років експлуатації. Більше інформації про моделі меблів зі Львову ви можете подивитися в нашому каталозі. Саме в ньому ви знайдете детальний опис меблів, а також їх фото.

Типи диванів:

 Нині відрізняють таки типи диванів як:

  • Кутовий, основним призначенням якого є максимально вигідне заповнення площі приміщення. Крім того, дуже часто подібні моделі розкладаються, тому можуть використовуватися для сну.
  • Еврокнижка — його найбільшою перевагою є зручність. Такий диван досить легко розкладається має і найдовший строк використання.
  • Аккордіон — найбільш компактний варіант, тому найкраще підійде для невеликого приміщення.
  • Розкладачка – найкраще підійде для вітальні, оскільки виглядає достатньо привабливо, але має більш складний механізм розкладання.

Звичайно перед тим як зробити остаточний вибір варто ретельно обстежити обрану модель. Перевірити механізм розкладання, жорсткість тощо. Обираючи диван в нашому магазині, ви можете бути впевнені у його якості, оскільки ми не лише допоможемо вам робити найбільш вдалий вибір, а й надамо гарантію на кожну обрану модель.